Opoja.net

Amir Rrahmani i mrekullueshëm, tregon pse e bleu Napoli

Sport
Amir Rrahmani i mrekullueshëm, tregon pse e bleu Napoli

Veroan është duke e mposhtur 2-0 pas 45 minutave lojë Leccen.

Natyrisht, më meritoi për këtë rezultat të pjesës së parë është mbrojtësi dhe kapiteni i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani.

Në minutën e katërt, Amiri lexoi shumë mirë kundërshtarin, duke e larguar nga vija e portës një top që do të përfundonte në rrjet pasi ish-sulmuesi i Milanit, Lapadula, kaloi edhe portierin.

Ai si një shtyllë e vërtetë, doli para dhe evitoi golin, moment që ndryshoi gjithçka pasi më pas Verona gjeti dy gola dhe po fiton 2-0. /Gazeta Express/

Loading...

Mos i humb

Zbulohet arsyeja se pse Muriqi nuk ka shënuar gol qe tri ndeshje

Opoja.net

Sot rinis lufta për titull në Ligën e Kampionëve me dy superndeshje

Opoja.net

Pas Smajlajt, edhe Luiza Gega shpallet kampione Ballkani

Opoja.net

Përfaqësuesit ndërkombëtarë të pingpongut vizitojnë KOK-un

Opoja.net

Maqedonasit kufizojnë shqiptarët për ndeshjen e 26 marsit, bileta vetëm me kartë identiteti

Opoja.net

Kjo është skuadra e radhës nga Premierliga që kërkon Muriqin

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net