Opoja.net
Meka Mish

Analizë për gjendjen e arsimit në gjysmëvjetorin e dytë

Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi do të mbajë sot mbledhjen e radhës.

Në këtë mbledhje do të bëhet analiza e gjendjes në arsim në gjysmëvjetorin e dytë, transmeton Indeksonline.

Mbledhja zhvillohet në ndërtesën e kuvendit, salla N 303, ora 13:00./Indeksonline/

Gjiganti

Mos i humb

Al Jazeera: Vuçiq po e përdor Kosovën si karrem për opozitën në Serbi

Opoja.net

Përkujtohen 27 të masakruarit e Lagjes së Trimave

Opoja.net

Fundjava në Kosovë me mot të ndryshueshëm

Opoja.net

Cakaj: Ibrahim Rugova, arkitekt politik i Kosovës

Opoja.net

Haradinaj takon Jahjagën, flasin për shënimin e 20-vjetorit të intervenimit të NATO-s në Kosovë

Opoja.net

Rritet bashkëpunimi mes Policisë së Kosovës dhe asaj gjermane

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net