Opoja.net
Meka Mish

Analizë për gjendjen e arsimit në gjysmëvjetorin e dytë

Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi do të mbajë sot mbledhjen e radhës.

Në këtë mbledhje do të bëhet analiza e gjendjes në arsim në gjysmëvjetorin e dytë, transmeton Indeksonline.

Mbledhja zhvillohet në ndërtesën e kuvendit, salla N 303, ora 13:00./Indeksonline/

Mos i humb

Kolona deri në 250 metra në hyrje të Merdares, pritjet deri në 20 minuta

Opoja.net

Anëtari i bordit: Qeveria dhe MASHT-i, nuk mundë ta fajësojnë KShC-në për mos akreditimin e universiteteve

Opoja.net

Universiteti i Prizrenit bën thirrje që studentët të mos shqetësohen

Opoja.net

Zbulohet sa është vlera e pagave që marrin infermierët e Kosovës në Gjermani

Opoja.net

Mbyllet Universiteti i Prizrenit

Opoja.net

Lituania pro heqjes së vizave për Kosovën, Finlanda e rezervuar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net