Opoja.net

Ancelottit i mjafton Bayerni aktual

Sport
Ancelottit i mjafton Bayerni aktual

Trajneri italian i Bayern Munchenit, Carlo Ancelotti, që aktualisht me ekipin e tij gjendet në SHBA , u ka thënë mediave se ekipi i tij është komplet dhe nuk ka nevojë për përforcime shtesë.

“Mendoj se te të gjitha pozitat kemi lojtarë që na nevojiten dhe nuk kemi nevojë për shtesa. Jam i lumtur me ekipin që kam në dispozicion. Nuk duhet të blemë më lojtarë,”  ka thënë Ancelottti nga Chicagoja e SHBA-ve.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Bayern  do të takohet me Milanin së pari, pastaj me Interin e Real Madridin në International Champions Cup.

© Opoja.net

“Ronaldo është ndryshe nga të tjerët”

Kushtrim Guraj

“Me mungojnë shumë tifozët”

Kushtrim Guraj

Messi te PSG? Al Khelaifi jep përgjigjen shumëkuptimëshe

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net