Opoja.net

Andrea Pirto zyrtarizohet në postin e trajnerit

Sport
Andrea Pirto zyrtarizohet në postin e trajnerit

Legjenda italiane, Andrea Pirlo ka nisur një aventurë të re.

Ikona italiane e futbollit, Andrea Pirto, është gati për një aventurë të re në futbollin italian, kësaj radhe jashtë vijave të fushës së blertë.

Pirlo është emëruar edhe zyrtarisht në krye të stolit të skuadrës U23 të Juventus, përcjell lajmi.
Ish mesfushori italian do ta drejtojë skuadrën e gjeneratave të reja të ‘Zonjës së vjetër’ që nga sezoni i ri.

Mbetet të shihet se si do të shkojë aventura e parë e Pirlo në pozitën e trajnerit.

Loading...

Mos i humb

Bayern – Chelsea, shënohet një super-gol në këtë ndeshje

Fari Kolloni

Pirlo trajner i Juventusit?

Fari Kolloni

Milan dhe Fiorentina po e bëjnë shkëmbimin e madh

Fari Kolloni

Pas eliminimit nga Champions, Zidane zyrtarisht e konfirmon të ardhmen e tij

Fari Kolloni

Zinedine Zidane për herë të parë eliminohet nga Liga e Kampionëve si trajner

Fari Kolloni

Guardiola ka diҫka për të thënë në lidhje me ndeshjen ndaj Real Madridit

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net