Opoja.net

Apple do të sjellë iPhone 7 në shtator

Teknologji
Apple do të sjellë iPhone 7 në shtator

Raportohet se Apple telefonin e ri do ta lansojë në shtator.

Sipas një raporti nga GSMArena iPhone 7 do të lansohet më 12 shtator, transmeton Koha.net.

Në këtë ngjarje spekulohet se Apple do të prezantojë tre modele të iPhoneve, iPhone 7, një në madhësi më të madhe iPhone 7 Plus, si dhe iPhone Pro.

Apple ende nuk ka konfirmuar se cilat modele do t’i lansojë në shtator.

Tre gjëra në rrjete sociale që mund t’iu ndëshkojnë

Opoja.net

Prej tani Messenger ju tregon nëse dikush e bën ‘screenshot’ bisedën

Opoja.net

Nokia 6300, vjen telefoni i dashur dhe i shumëkërkuar nga të gjithë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net