Opoja.net

Apple mund të paketoj AirPod së bashku me iPhone e 2020

Teknologji
Apple mund të paketoj AirPod së bashku me iPhone e 2020

Sipas një raporti të fundit, që përmend burime të industrisë, Apple mund të bashkojë AirPods-in e tyre me iPhonet e vitit 2020 vitin e ardhshëm, në një paketim.

Pa ndarë shumë detaje, burimet pretendojnë se “shitësit e telefonave përfshirë Apple, Samsung dhe Xiaomi po kërkojnë të bashkojnë modelet e ri të telefonave me modelet e reja të kufjeve vitin e ardhshëm”.

Duke marrë parasysh që AirPods janë mjaft të shtrenjta, është e vështirë të besohen këto thashetheme për momentin.

iPhone-t janë tashmë të shtrenjtë, dhe paketimi i një aksesori të shtrenjtë do të rriste më tej çmimin. /Telegrafi/

Loading...

Mos i humb

Google Assistent me përditësimin që mundëson përkthim në kohë reale

Opoja.net

Gmail tani mundëson bashkangjitjen e e-maileve si shtojcë, njejtë sikurse dokumentet

Opoja.net

Edhe “Facebook” fsheh numrin e pëlqimeve në postime

Opoja.net

Instagram do t’ju kërkojë moshën, nëse gënjeni…!

Opoja.net

Rekord teknologjik, Wi-Fi në 700 kilometra distancë

Opoja.net

Google Maps me mundësinë që të orientojë përdoruesit për të mos hyrë në errësirë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net