Opoja.net

Arbër Zeneli nostalgjik për topin

Sport
Arbër Zeneli nostalgjik për topin

Sulmuesi kosovar Arbër Zeneli ka treguar se si ndihet pas një pauze të gjatë që iu desh të bëjë pa dashjen e tij.
Kjo pasi ai pësoi një dëmtim të rëndë që e la jashtë për nëntë muaj derisa ishte i angazhuar me “Dardanët”, transmeton Klan Kosova.
Pas rikuperimit, Zeneli bëri një paraqitje të shkurtër, por pastaj u shfaq pandemia Covid-19, gjë që bllokoi tërë botën sportive.
Kjo pauzë e gjatë si duket ka bërë që ai të përmallohet për topin dhe këtë e ka shprehur në llogarinë e tij në Instagram.
“Imagjinoni të mos luani një ndeshje të plotë për një vit? Ndihem i zbrazët pa topin, mezi pres të rikthehem për sezonin e ri”.

 

View this post on Instagram

 
Imagine not playing a whole game for a year? Feeling empty without the ball, can’t wait to get back for the new season
A post shared by Footballer ArberZ (@azeneli17) on Jun 4, 2020 at 11:03am PDT

 

klankosova.tv

Loading...

Mos i humb

Milan nuk heq dorë, po synon transferimin e mbrojtësit 60 milionësh

Fari Kolloni

Man Utd blindon këtë lojtar

Fari Kolloni

Pas humbjes nga Bologna, Conte kaloi një orë në zhveshtore me lojtarët e Interit

Fari Kolloni

Napoli e mposht Romën, shpreson në një vend në Ligën e Kampionëve

Fari Kolloni

Shkëlqen Messi, Barcelona mposht bindshëm Villarrealin

Fari Kolloni

Barcelona me këtë formacion synon ta mposht Vilarrealin

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net