Opoja.net

Arbër Zeneli tregohet mikpritës, e fton në shtëpi për darkë Valon Berishën

Sport
Arbër Zeneli tregohet mikpritës, e fton në shtëpi për darkë Valon Berishën

Arbër Zeneli ka treguar dashurinë e tij për shokun e kombëtares, Valon Berishën.

Valon Berisha ka arritur së fundmi një marrëveshje me skuadrën e Reims, duke u transferuar kështu në Ligue 1.

Në skuadrën e Reims aktivizohet edhe ylli tjetër i kombëtares së Kosovës, Arbër Zeneli, i cili po përkujdeset që Valoni të kalojë sa më lehtë në javët e para, deri në ambientim.

Një foto e publikuar në ‘Instagram’ nga Arbër Zeneli tregon se ky i fundit ka pritur Valonin në një darkë, për t’i uruar mirëseardhje.

Më poshtë ju sjellim fotografinë e publikuar nga Zeneli.

Loading...

Mos i humb

Bayern – Chelsea, shënohet një super-gol në këtë ndeshje

Fari Kolloni

Pirlo trajner i Juventusit?

Fari Kolloni

Milan dhe Fiorentina po e bëjnë shkëmbimin e madh

Fari Kolloni

Pas eliminimit nga Champions, Zidane zyrtarisht e konfirmon të ardhmen e tij

Fari Kolloni

Zinedine Zidane për herë të parë eliminohet nga Liga e Kampionëve si trajner

Fari Kolloni

Guardiola ka diҫka për të thënë në lidhje me ndeshjen ndaj Real Madridit

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net