Opoja.net

Arlind Ajeti shënoi për Torinon dhe Pescaran, mposhti Ledian Memushajn (Video)

Sport
Arlind Ajeti shënoi për Torinon dhe Pescaran, mposhti Ledian Memushajn (Video)

Arlind Ajeti ka shënuar dy gola në sfidën mes Torinos e Pesacaras, një në portën e tij dhe një në portën kundërshtare.

Torino e ka mposhtur 5:3 Pescaran, në një ndeshje ku u përballen dy lojtarët e Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti e Ledian Memushaj, shkruan Gazeta Express.

Mbrojtësi shqiptar, Arlind Ajeti, shënoi dy gola në këtë ndeshje. Pasi shënoi gol për Torinon, ai shënoi edhe autogol kur rezultati ishte 5:0, duke zbehur kështu paraqitjen e mirë që bëri gjatë gjithë këtij takimi. /Express/

https://youtu.be/2znxm1vxZs4

https://youtu.be/vGlJMJzyaF8

Trajneri shqiptar infektohet me COVID-19

Kushtrim Guraj

Ujkani del pozitiv me Covid-19

Kushtrim Guraj

Lëndohet edhe një mbrojtës i Juventusit

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net