Opoja.net

Armend Xhoxhaj fiton turneun “Adem Jashari”

Sport
Armend Xhoxhaj fiton turneun “Adem Jashari”

Boksieri i përfaqësueses së Kosovës, Armend Xhoxhaj ka fituar kupën e turneut “Adem Jashari”, duke e mundur në finale boksierin nga Belgjika, Victor Pelehetage.

Xhoxhaj ishe më i mirë se belgu dhe me plotë meritë fitoi turneun “Adem Jashari”.

Stadiumi i Napolit do ta mbajë emrin “Diego Armando Maradona” nga ndeshja e ardhshme e napolitanëve

Kushtrim Guraj

Sa do t’i kushtojë Barcës nderimi që Messi i bëri Maradonas

Kushtrim Guraj

“Askush s’u kujdes për Maradonën, e lanë vetë të vdesë në një dhomë të vogël”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net