Opoja.net

Aro Muric bën mrekullinë, ia mohon epërsinë Greqisë, pret penalltinë

Sport
Aro Muric bën mrekullinë, ia mohon epërsinë Greqisë, pret penalltinë

Po zhvillohet ndeshja mes Kosovës dhe Greqisë.

Aro Muric ka bërë mrekullinë, duke pritur një penallti, për t’i mohuar epërsinë vendasve të Greqisë.

Në minutën e 18′, gjyqtari akordoi penallti mjaft të dyshimtë për vendasit.

Bakasetas mori përgjegjësinë për ekzekutimin e saj, por Aro Muric bëri një super pritje, për të mbajtur rezultatin 0-0.

U zhvillua ndeshja revyale për nder të 28 Nëntorit ndërmjet Veteranëve të futbollit dhe FSK-së

Opoja.net

Urimi i kapiteni legjendar për 28 Nëntor

Kushtrim Guraj

Vendimet e fundit të Komisionit Disiplinor, e pësojnë Trepça ’89, Llapi dhe Feronikeli

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net