Opoja.net

Arrihet marrëveshja: Inter e merr falas Alexis Sanchezin

Sport
Arrihet marrëveshja: Inter e merr falas Alexis Sanchezin

Skuadra e Interit e merr falas Alexis Sanchezin.

Inter dhe Man Utd kanë arritur marrëveshje për Alexis Sanchez.

Eksperti italian i merkatos, Fabrizio Romano ka lëshuar një lajm ‘bombë’.

Sipas Fabrizio Romano, Inter dhe Manchester United kanë arritur marrëveshje për transferimin permanent të Alexis Sanchez.

Bëhet e ditur se Inter nuk do të paguajnë asnjë cent për kartonin e tij, por vetëm do të marrin përsipër shpenzimet e pagës.

Alexis këtë edicion luajti si i huazuar tek Inter, ku në shumë raste kur nuk ishte i lënduar ishte zgjedhja e Conte për formacionin startues.

Mbetet të shihet nëse këto raportime do të zyrtarizohen më vonë nga njëra skuadër.

Haziri pas fitores së Dritës: E zDriti Maqedoninë e Veriut dhe Ballkanin

Fari Kolloni

Presidenti Thaçi e quan historik kualifikimin e Dritës

Fari Kolloni

Drita mposht Sileksin, bën historinë në Europa Ligë

Fari Kolloni

Presidenti i Barcelonës numëron tashmë 20 mijë e 731 nënshkrime kundër tij

Fari Kolloni

FIFA e zbulon renditjen, kjo është pozita e re e Kosovës

Fari Kolloni

Formacioni ‘bombastik’ i Mourinhos me Balen

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net