Opoja.net

Arsenal me ofertë të ‘ҫmendur’ për Antonie Griezmann

Sport
Arsenal me ofertë të ‘ҫmendur’ për Antonie Griezmann

Skuadra e Arsenalit ka ofruar dy lojtarë për Antonie Griezmann.

Situata e vështirë që po kalon Antoine Griezmann te Barcelona ka zgjuar intresin e shumë klubeve të mëdha të Europës.

Përveç Manchester United, Manchester City-t dhe Inter-it (mund të realizohet një këmbim me Lautaron Martinez), për ish-yllin e Atletico Madrid është vënë në lëvizje edhe Arsenal, historikisht i tërhequr nga futbollistët francezë.

Sipas Mundo Deportivo-s, Topçinjtë janë gati t’i ofrojnë Barçës kartonët e Pierre-Emerick Aubameyang dhe Matteo Gundeouzi, dy elementë për të cilët interesohet edhe Inter-i.

Loading...

Mos i humb

Kompletohen çiftet çerekfinaliste, mësohet se kush me kë do të përballet

Fari Kolloni

Agjenti konfirmon gjithçka, kjo do të jetë e ardhmja e Lautaros

Fari Kolloni

Bayern – Chelsea, shënohet një super-gol në këtë ndeshje

Fari Kolloni

Pirlo trajner i Juventusit?

Fari Kolloni

Milan dhe Fiorentina po e bëjnë shkëmbimin e madh

Fari Kolloni

Pas eliminimit nga Champions, Zidane zyrtarisht e konfirmon të ardhmen e tij

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net