Opoja.net

Arsenali i ofron Aubamyeang-ut zgjatje të kontratës

Sport
Arsenali i ofron Aubamyeang-ut zgjatje të kontratës

Arsenali ia ka ofruar Pierre-Emerick Aubameyang-ut mundësinë e zgjatjes së kontratës, sipas raportimeve nga L’Equipe.
Sulmuesi gabonez ka vetëm edhe një vit të mbetur në kontratën e tij aktuale dhe ende nuk është pajtuar për ta zgjatur qëndrimin e tij te gjiganti londinez.
Ndërkaq tani kanë dalë raportet nga mediumi francez se 30 vjeci  ka pranuar një ofertë të tillë nga Topcinjtë, mirëpo mungesa e pjesëmarrjes në Ligën e Kampionëve mund të shfaqet si prishës i marrëveshjes.
Sidoqoftë, ende nuk ka ndonjë informatë nëse Aubameyang është i prirë ta pranojë apo refuzojë këtë marrëveshje.

Loading...

Mos i humb

Milan shkëlqen kundër Lazios, festa nis në Juventus

Fari Kolloni

Lajmet për shkarkimin e tij, flet trajneri i Barcelonës

Fari Kolloni

Chelsea me këtë formacion synon ta mposht Watfordin

Fari Kolloni

Milanit po ia vështirëson punën Arsenal dhe PSG për transferimin e yllit të madh

Fari Kolloni

Milani humb durimin ndaj Piolit, Rangnick brenda 9 ditësh mund të arrijë në San Siro

Fari Kolloni

Arsenal me ofertë të ‘ҫmendur’ për Antonie Griezmann

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net