Opoja.net

Arti i goditjeve të dënimit (VIDEO)

Sport

Gazetari Kron Sadiku sjell një kronikë rreth artit të goditjeve të dënimit.
Bashkë me trajnerin Bekim Isufi, ish-futbollistin Muhamet Dragusha si dhe portierin e Prishtinës dhe Kosovës Visar Beka, do t’ju informojnë më shumë mbi artin e ekzekutimit të gjuajtjeve të lira.
Se kush ishte më i saktë e kuptoni vetëm përmes kronikës.

Loading...

Mos i humb

Saelesmaekers i gëzon tifozët e Milanit

Fari Kolloni

Do ta drejtoi këtë Kombëtare, më në fund De Biasi gjen punë

Fari Kolloni

Real Madrid – Deportivo Alaves, publikohen formacionet zyrtare

Fari Kolloni

Ibrahimovic merr vendimin e madh për të ardhmen

Fari Kolloni

Man Utd vihet pas tre futbollistëve

Fari Kolloni

Reimsi e quan transferim të madh blerjen e Valon Berishës: Është lider i lindur

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net