Atalanta – PSG, këto janë notat e lojtarëve

Sport
Atalanta – PSG, këto janë notat e lojtarëve

Tashmë ka përfunduar ndeshja mes Atalantës dhe PSG-së.

Neymar është futbollisti më i vlerësuar në fitoren 2:1 të PSG ndaj Atalantës.

Francezët patën një natë të paharruar në Ligën e Kamionëve, duke përmbysur krejt në fund të ndeshjes Atalantës, për të siguruar gjysmëfinalen.

Neymar, i cili pati një angazhim të madh në këtë ndeshje, është vlerësuar me notën 8.7.

Marquinhos, me notën 7.7, ka qenë futbollisti i dytë më i vlerësuar. Braziliani shënoi golin e barazimit në këtë ndeshje.

FIRMA JUAJ +383 45563059

Notat e lojtarëve i gjeni në pjesën e mëposhtme.

Liverpool kompleton transferimin e yllit të Bayern Munich

Fari Kolloni

Lamtumirë Milan, Paqueta po transferohet te klubi i madh francez

Fari Kolloni

Bombë nga Italia: Milan i’a ‘vjedh’ nga duart Depayn Barcelonës!

Fari Kolloni

Haziri pas fitores së Dritës: E zDriti Maqedoninë e Veriut dhe Ballkanin

Fari Kolloni

Presidenti Thaçi e quan historik kualifikimin e Dritës

Fari Kolloni

Drita mposht Sileksin, bën historinë në Europa Ligë

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net