Opoja.net

Atletet e bardha që ju duhen këtë pranverë

Shëndeti
Atletet e bardha që ju duhen këtë pranverë

Të thjeshta, të rehatshme dhe lehtësisht të kombinueshme- atletet e bardha s’kanë nevojë për kombinim! Shkojnë me çdo gjë dhe mund t’i veshim në çdo stinë, por më bukur se gjatë pranverës, s’duken në asnjë kohë tjetër!

Nëse nuk jeni akoma të qarta në mendjen tuaj, përqëndrohuni tek modelet më poshtë. Asgjë përtej këtyre që do të shihni nuk ju duhet për sezonin e ardhshëm.

1. Ky model s’është fare i panjohur për ju dhe do ta shihni për shumë gjatë. I vishni me funde, fustane, kostume sportive dhe çfarëdo lloj gjëje që do t’ju vijë për mbarë një mëngjes të bukur.

2. Vans-at! Lloji më i rehatshëm i atleteve. Këmba rri e freskët, veshja duket edhe më bukur dhe ju më të lumtura.

3. Atletet Alexander McQueen janë një investim që ja vlen për fanset e këpucëve me platformë. Pavarësisht përmasave, duken fine dhe shkojnë me çdo lloj stili.

4. Kombinimi i kësaj pranvere? Atlete shumë sport dhe një fustan i lirshëm me printe florale!

Loading...

Mos i humb

Alkooli 70% apo alkooli 95%? Cili është më i mirë për eliminimin e coronavirusit

Opoja.net

Virusi mund të qëndrojë në ajër, OBSH ndryshon qëndrim për maskat

Opoja.net

Studimi: 71% e pacientëve me koronavirus që kërkojnë kujdes intesiv janë meshkuj

Opoja.net

A është mirë të porosisni ushqime në kohë pandemie?

Opoja.net

Këto janë dy ilaçet që po e luftojnë koronavirusin (pamje)

Opoja.net

Koronavirusi, të gjithë të rinjtë duhet të lexojnë këtë mesazh

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net