Opoja.net
Meka Mish

Automobili më i shtrenjtë në botë (Foto)

Kryetari i Bugattit, Stephan Winkelmann, dje në shtandin e Bugattit në Gjenevë ka deklaruar se automobili është shitur për 16,5 milionë euro të pabesueshëm. Atë e vë në lëvizje motori W16 me vëllim 8.0 litrash me katër turbo, me fuqi të përgjithshme 1500 kalfuqi dhe 1600 newton-metra si në modelet Chiron e Divo./FfaktePlus

Gjiganti

Mos i humb

Facebook lanson aplikacionin për takime dashurie, Facebook Dating

Opoja.net

Filtri i ndërrimit të gjinisë, rrit për shtatë milionë numrin e përdoruesve në Snapchat

Opoja.net

BE-ja me ligje të reja për ndëshkimin e sulmeve kibernetike

Opoja.net

Instagram shton ‘Stories’ në sektorin Explore

Opoja.net

Facebook konfirmon ndryshimet në platformë, do të shfaq postime më të rëndësishme për ju

Opoja.net

WhatsApp: Hakerët kanë sulmuar përdoruesit në iPhone dhe Android, përmes kodit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net