Opoja.net

Bajrami raporton në Komisionin për Mbikëqyrje të Financave Publike

Kosova
Bajrami raporton në Komisionin për Mbikëqyrje të Financave Publike

Paraditen e së enjtes do të mblidhet Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike.

Në këtë Komision do të jetë edhe ministrja e Financave, Hykmete Bajrami dhe auditori i përgjithshëm i ZKA-së, Besnik Osmani.

Sipas njoftimit, Komisioni do ta bëjë shqyrtimin e raportit vjetor të auditimit për vitin 2019-të.

Komisioni pritet të mblidhet në ora 11:00.

The post Bajrami raporton në Komisionin për Mbikëqyrje të Financave Publike appeared first on FaktePlus.

Ja kur pritet të bie borë në Kosovë

Opoja.net

Heshtje rreth varrezës së re masive në Serbi

Opoja.net

Në Kosovë nis shitja e pajisjes që detekton radarin e Policisë, kushton vetëm 28 euro

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net