Opoja.net

“Bale ka shansin të tregojë veten dhe të fitojë shumë para te Newcastle”

Sport
“Bale ka shansin të tregojë veten dhe të fitojë shumë para te Newcastle”

Newcastle është duke insistuar për Gareth Bale.
Nga sezoni i ardhshëm, klubi anglez, Newcastle, do të jetë me pronar të ri.
Ideja është që Newcastle të bëhet një ndër skuadrat më të mira në Evropë, kjo edhe mund të jetë e ralizueshme, nëse e shohim se ku ka qenë Manchester City para 10 apo 15 viteve.
Objektivi kryesor duket se do të jetë anësori i Real Madridit, Gareth Bale.
Edhe Rivaldo është pro këtij transferimi. “Neëcastle do të ketë shumë para këtë verë me ardhjen e pronarit të ri dhe mund të jetë destinacion i mirë për Gareth Bale. Ai mund të rifitojë statusin e tij prej superyll në klub dhe të vazhdojë të fitojë shumë para”, u shpreh Rivaldo. /Front Online/
The post “Bale ka shansin të tregojë veten dhe të fitojë shumë para te Newcastle” appeared first on Front Online.

Loading...

Mos i humb

Kthehet Superliga e futbollit (VIDEO)

Kushtrim Guraj

Juventus arrin marrëveshje me Veronan për Kumbullën

Kushtrim Guraj

Real Madrid me ofertë të madhe për Havertz

Kushtrim Guraj

United beson në marrëveshjen me Pogbën

Kushtrim Guraj

Arbër Zeneli nostalgjik për topin

Kushtrim Guraj

Vdes Steve Priest, basisti i bendit “The Sweet”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net