Opoja.net

Ballkani tregohet i pamëshirshëm ndaj FC Besës, Daku shënon dy gola

Sport
Ballkani tregohet i pamëshirshëm ndaj FC Besës, Daku shënon dy gola

Ballkani ka vazhduar me fitore në Superligën e Kosovës.

Skuadra e drejtuar nga Ismet Munishi, ka mundur 4:1 FC Besën në shtëpi, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e dhjetë në elitën e futbollit të Kosovës

Mirlind Daku edhe në këtë sfidë tregojë formë të lartë, me dy gola të shënuar.

Në listën e golashënuesve u regjistruan edhe Meriton Korenica dhe Egzon Sinani.

Golin e vetëm për FC Besën e shënoi Donat Sheqerolli.

Me këtë fitore Ballkani numëron 25 pikë, me tetë fitore, një barazim dhe një humbje.

The post Ballkani tregohet i pamëshirshëm ndaj FC Besës, Daku shënon dy gola appeared first on FaktePlus.

Maradona nuk ‘mundi të prehej në paqe’, tifozët hynë në ndërtesën e presidencës, policia i largoi me dhunë ata

Kushtrim Guraj

Lajm i papritur nga Argjentina, Maradona ka nënshkruar të mos varroset, zbulohet çfarë ka kërkuar legjenda e futbollit

Kushtrim Guraj

Punonjësi i funeralit bënë foto me kufomën e legjendës argjentinase dhe kritikohet pafundësisht në rrjetet sociale

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net