Opoja.net

Barça e vendos çmimin e Umtitit

Sport
Barça e vendos çmimin e Umtitit

Gjiganti katalunas i kërkon 30 milionë euro për qendërmbrojtësin francez, i cili pëlqehet nga klubet angleze dhe ato italiane
Barcelona është e gatshme ta shesë Samuel Umtitin.
E përditshmja spanjolle “Sport” raporton se gjiganti katalunas i kërkon 30 milionë euro për qendërmbrojtësin francez.
26 vjeçari pëlqehet nga klubet e Premierligës, përcjell Front Online.
Kampioni i botës me Francën mund të përfundojë në Manchester United.
Por, nuk përjashtohet mundësia që Umtiti të transferohet edhe në Serie A.
Kampioni aktual spanjoll ndërkohë po mundohet ta përdorë futbollistin si pjesë të shkëmbimit me ndonjë klub për lojtarët që synon t’i transferojë. /Front Online/
The post Barça e vendos çmimin e Umtitit appeared first on Front Online.

Loading...

Mos i humb

Real Madrid me ofertë të madhe për Havertz

Kushtrim Guraj

United beson në marrëveshjen me Pogbën

Kushtrim Guraj

Arbër Zeneli nostalgjik për topin

Kushtrim Guraj

Vdes Steve Priest, basisti i bendit “The Sweet”

Kushtrim Guraj

Leipzig planifikon ta zëvendësojë Wernerin me Rashicën

Kushtrim Guraj

Edhe Brescia heq dorë nga Balotelli?

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net