Opoja.net

“Barcelona duhet të nënshkruajnë me Neymar, para Lautaros”

Sport
“Barcelona duhet të nënshkruajnë me Neymar, para Lautaros”

Barcelona duhet të nënshkruajnë me Neymar, para Lautaros, kështu ka thënë Rivaldo.

Rivaldo preferon Neymar para Luataro Martinez.

Ikona braziliane e futbollit, Rivaldo, ka dhënë përsëri komentet e tij lidhur me atë se si mund dhe duhet të duket merkatoja e Barcelonës.

Ish anëtari i ‘Blaugrana’ ka folur specifikisht për emra si Neymar dhe Lautaro, duke favorizuar brazilianin.

“Klauzola e Lautaro ka skaduar, kështu që Inter tani mund të kërkojnë më shumë para, dhe ata duan të vazhdojnë kontratën e tij për ta mbajtur në klub”, ka thënë Rivaldo.

“Për këtë arsye, mendoj se Barcelona duhet të fokusohen për nënshkrimin e Neymar gjatë kësaj vere”, ishin fjalët e brazilianit.

Neymar lidhet me një rikthim të mundshëm te Barcelona tash e dy vite, por një finalizim i marrëveshjes nuk u arrit asnjëherë.

Mbetet të shihet se cilët hapa do të ndjekë Barcelona gjatë merkatos së verës.

Loading...

Mos i humb

Drejtuesit e Milanit i thonë JO rikthimit të Deulofeu në ‘San Siro’, këto janë tri arsyet

Fari Kolloni

Xhaka konfirmon të ardhmen e tij

Fari Kolloni

Shkëmbimi i madh Real Madrid- Juventus

Fari Kolloni

Edon Zhegrova ka zgjedhur këtë vend për t’i kaluar pushimet verore

Fari Kolloni

Para sfidës ndaj Bayernit, Barcelona merr një lajm fantastik

Fari Kolloni

Emërimi i Pirlos si trajner i Juventusit, vjen reagimi nga Conte

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net