Opoja.net
Meka Mish

Barcelona e pret ofertën e Chelseat për Coutinhon

Barcelona është duke pritur një ofertë nga Chelseat për transferimin e Philippe Coutinhos gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, pasi Eden Hazard po kalon te Real Madridi.

Goal mëson se edhe pse sulmuesi brazilian dëshiron të qëndrojë në Camp Nou, disa lojtarë dhe anëtarë të bordit duan ta shesin atë me tu hapur afati i transferimeve.

Philippe Coutinho ka dështuar ta tregojë veten qysh nga arritja e tij në janar të vitit 2018 nga Liverpool për 150 milionë euro, andaj Barcelona nuk e ka në planet e tyre për sezonin e ri.

Eden Hazard (Foto: Richard Heathcote/Getty Images/Guliver)

Chelsea e di se tashmë Eden Hazard ka arritur marrëveshje me Real Madridin, ndërsa i duan 130 milionë euro nga shitja e tij edhe pse këta të fundit nuk ofrojnë më shumë se 100 milionë.

Barcelona shpreson që nga shitja e Coutinhos t’i marrë së paku 110 milionë euro, por që duhet të pres se çfarë do të ndodhë me dënimin e skuadrës londineze për dy afate nga FIFA. /Telegrafi/

Gjiganti

Mos i humb

Mustafi afër kalimit te Milani

Opoja.net

Stadiumi i Real Madridit më i vizituari në botë, i Barcelonës në vendin e gjashtë

Opoja.net

Xavi refuzon ta marrë drejtimin e Barcelonës: Nuk është ende momenti

Opoja.net

Ish-kampionia botërore vlerëson lartë Majlinda Kelmendin

Opoja.net

Arijanet Muriqi vlerësohet nga Goal.com, futet në formacionin më të mirë të vitit nën 21 vjeç

Opoja.net

Real Madridi klubi me markën më të shtrenjtë në botë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net