Opoja.net

Barcelona fiton derbin ndaj Espanyolit, pret gabimin e Real Madridit

Sport
Barcelona fiton derbin ndaj Espanyolit, pret gabimin e Real Madridit

Barcelona pret gabimin e Realit, mposht Espanyolin.

Barcelona vazhdon ndjekjen ndaj Real Madridit në La Liga.

Skuadra e Setiene ka fituar derbin lokal ndaj Espanyolit me rezultat 1-0.

Golin e vetëm në këtë sfidë e shënoi Luis Suarez në minutën e 56-të të ndeshjes.

Ai shënoi pas dy kartonëve të kuq të shpërndarë për Fatin (Barcelona) dhe për Lozano (Espanyol).

Barca mbetet e dyta në renditje me 76 pikë, një më pak se Reali që gjithashtu ka një ndeshje më pak të luajtur.

Loading...

Mos i humb

Zinedine Zidane për herë të parë eliminohet nga Liga e Kampionëve si trajner

Fari Kolloni

Guardiola ka diҫka për të thënë në lidhje me ndeshjen ndaj Real Madridit

Fari Kolloni

Manchester City në epërsi pas gabimit amatoresk të yllit të Real Madridit

Fari Kolloni

Lazio – Muriqi, vjen lajmi me i fundit nga Italia

Fari Kolloni

Presidenti Thaçi kujton medaljen e artë të Kosovës në Rio

Fari Kolloni

Para ndeshjes ndaj Man City, Zidane jep lajmin e madh

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net