Opoja.net

Barcelona me këtë formacion synon ta mposht Vilarrealin

Sport
Barcelona me këtë formacion synon ta mposht Vilarrealin

Villarreal – Barcelona, formacionet zyrtare.

Barcelona është mysafir i Villarrealit në ndeshjen e xhiros së 34-të të La Ligas.

Aktualisht katalonasit janë shtatë pikë mbrapa Realit dhe me një fitore do ta ngushtonte në katër pikë.

Këto janë formacionet zyrtare:

Villarreal: Asenjo, Mario, Albiol, Pau Torres, A. Moreno, Cazorla, Anguissa, Iborra, Chukëueze, Alcacer, G. Moreno.

Barcelona: Ter Stegen, Semedo, Pique, Lenglet, Jordi Alba, Sergi Roberto, Busquets, Vidal, Messi, Suarez, Griezmann

Loading...

Mos i humb

Zinedine Zidane për herë të parë eliminohet nga Liga e Kampionëve si trajner

Fari Kolloni

Guardiola ka diҫka për të thënë në lidhje me ndeshjen ndaj Real Madridit

Fari Kolloni

Manchester City në epërsi pas gabimit amatoresk të yllit të Real Madridit

Fari Kolloni

Lazio – Muriqi, vjen lajmi me i fundit nga Italia

Fari Kolloni

Presidenti Thaçi kujton medaljen e artë të Kosovës në Rio

Fari Kolloni

Para ndeshjes ndaj Man City, Zidane jep lajmin e madh

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net