Opoja.net

Barcelona nuk heq dorë për Lautaron

Sport
Barcelona nuk heq dorë për Lautaron

Barça, e vendosur për Lautaron.

Gjiganti katalunas po mundohet ta gjejë rrugën e duhur për ta transferuar yllin argjentinas në Spanjë

Barcelona nuk e ka ndërmend të heq dorë assesi nga Lautaro Martinez, shkruan Gazeta Express.

Gjiganti katalunas dëshiron ta transferojë yllin argjentinas në javët në vazhdim.

Kërkesa e Interit prej 111 milionë eurosh është e lartë dhe Barça po mundohet ta gjejë rrugën e duhur për ta bërë të vetin sulmuesin “Nerazzurr”.

E përditshmja spanjolle “Sport” raporton se Barça ka arritur marrëveshje me lojtarin që nëse ai largohet nga Interi, do të transferohet veç në “Camp Nou”.

Klauzola e Martinezit ka përfunduar të martën.

Kampioni aktual spanjoll nga ana e tij i ofron dy futbollistë plus para për 22 vjeçarin, i cili po shkëlqen këtë sezon në Itali.

Loading...

Mos i humb

Zinedine Zidane për herë të parë eliminohet nga Liga e Kampionëve si trajner

Fari Kolloni

Guardiola ka diҫka për të thënë në lidhje me ndeshjen ndaj Real Madridit

Fari Kolloni

Manchester City në epërsi pas gabimit amatoresk të yllit të Real Madridit

Fari Kolloni

Lazio – Muriqi, vjen lajmi me i fundit nga Italia

Fari Kolloni

Presidenti Thaçi kujton medaljen e artë të Kosovës në Rio

Fari Kolloni

Para ndeshjes ndaj Man City, Zidane jep lajmin e madh

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net