Bashkëatdhetari Hysen Bilalli nga Brruti ndihmon Klubin “Opoja”

Opoja Sport
Bashkëatdhetari Hysen Bilalli nga Brruti ndihmon Klubin “Opoja”

Hysen Bilalli nga fshati Brrut ka ndihmuar skuadrën e Opojës me 22 palë jelekë, 2 topa dhe një çantë të cilësisë së lartë, shkruan Opoja.net.

Ndryshe bashkëatdhetarët më së shumti e ndihmojnë klubin “Opojarë”.

“Një dhuratë shumë me vlerë nga bashkëatdhetari ynë Hysen Bilalli nga Brruti për Klubin tonë “Opoja”
22 palë jelekë 11+11, 2 topa dhe 1 çant”, kanë shkruar kryesia e klubit.

“I nderuari me shumë zemer të madhe premtonë në vazhdimsi!, Në emer të klubit e përshendesim dhe e faliminderojmë”, thuhet në shkrimin e postuar në faqën e klubit “Opoja”.

“Nuk mund ta zëvendësoj më të mirin në botë, Van Dijk”

Kushtrim Guraj

Bashkimi triumfon në derbin lokal ndaj Ponte Prizrenit, siguron finalen e Superkupës së Kosovës

Opoja.net

Distria Krasniqi kalon në gjysmëfinale të “Grand Slam”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net