Bayern – Chelsea, shënohet një super-gol në këtë ndeshje

Sport
Bayern – Chelsea, shënohet një super-gol në këtë ndeshje

Po vazhdon ndeshja mes skuadrës së Bayernit dhe Chelseas.

Vjen goli i parë në takimi ndërmjet Bayernit dhe Chelsea, duel ky në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Golin e parë dhe të epërsisë për skuadrën gjermane e ka shënuar, Robert Leëandoëski nga pika e bardhë në minutë e 10’të të takimi.

Rezultati aktual i takimit është 1:0.

Prishtina e Ballkani e nisin me fitore bindëse Superligën e Kosovës

Fari Kolloni

Paraqitjet e mira sezonin e fundit, Milan me super shpërblim për Calhanoglun

Fari Kolloni

Interi e rikthen talentin italian, paguan 20 milionë euro

Fari Kolloni

Interi jep lajmin e shumëpritur, ylli i madh po rikthehet në skuadër

Fari Kolloni

Manchester United arrin marrëveshje personale me këtë lojtar

Fari Kolloni

Bayern Munich shënon fitore spektakolare kundër Schalkes

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net