Opoja.net

Bayern me epërsi të thellë ndaj Duesseldorf

Sport
Bayern me epërsi të thellë ndaj Duesseldorf

Bayern Munich është duke e mposhtur bindshëm skuadrën Fortuna Duesseldorf.
Bavarezët po udhëheqin 5:0 në ndeshjen e xhiros së 29-të të Bundesligës, transmeton Klan Kosova.
Ishte futbollisti Matthias Joergensen ai që shënoi autogol në minutën e 15-të.
Pastaj Benajmin Pavard realizoi për 2:0 në minutën e 29-të, kurse Robert Leëandowski ka shënuar dy gola, kështu duke ngritur epërsinë në 4:0.
Vetëm pas dy minutash pasi u shënua goli i katërt, Alphonso Davies realizoi një gol dhe tani rezultati është 5:0.
klankosova.tv

Loading...

Mos i humb

Po arrihet marrëveshja e shumëpritur, Juventus pranë nënshkrimit me yllin e madh

Fari Kolloni

Leroy Sane nis stërvitjet te klubi i ri

Fari Kolloni

Ndeshja Inter – Torino, publikohen formacionet zyrtare

Fari Kolloni

Mbrojtësi i Arsenal kërkon largimin nga skuadra

Fari Kolloni

Transferimi i Lautaros? Presidenti i Barcelonës sqaron gjithçka

Fari Kolloni

Misioni i pamundur, Real Madridi heq dorë nga Neymar

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net