Befason Joviç , dëshiron t’i bashkohet kësaj skuadre

Sport
Befason Joviç , dëshiron t’i bashkohet kësaj skuadre

Luka Jovic është i gatshëm të largohet nga Real Madrid.

Sulmuesi ka kaluar një periudhë të komplikuar te skuadra madrilene pas transferimit nga Eintracht Frankfurt.

Andaj, agjencia spanjolle e lajmeve EFE raporton se Jovic dëshiron pikërisht rikthimin te skuadra nga Bundesliga, gjatë këtij afati kalimtar të verës, transmeton lajmi.

Sulmuesi serb së fundmi kishte zgjuar interesim nga Milan dhe Roma por më tepër preferon rikthimin te ish skuadra e tij nga Bundesliga.

Mbyllet pa fitues drama në ‘San Siro’, Kumbulla ia siguron një pikë Romës

Kushtrim Guraj

Ministri italian konfirmon se kanë nisur hetimet kundër Ronaldos

Kushtrim Guraj

Alban Shillova flet pas rikthimit në fushat e blerta, ka një mesazh edhe për sfidën ndaj Ballkanit

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net