Opoja.net

Bëhuni gati, nga e marta do të ketë borë, e enjtja dita më e ftohtë e javës

Kosova
Bëhuni gati, nga e marta do të ketë borë, e enjtja dita më e ftohtë e javës

Dimri i vërtetë po vjen.Nga dita e martë e javës që po vjen do të ketë borë në vendin tonë.

Mot pa reshje dhe relativisht i ngrohtë do të jetë vetëm edhe të hënën. Nga e marta parashihet të ketë borë. Kjo deri në ditën e fundit të javës që vjen.

Edhe e mërkura, e enjtja dhe e premtja do të jenë njëjtë. Reshje bore ka edhe në vikend

Temperaturat minimale gjatë këtyre ditëve të parashikimit do të lëvizin ndërmjet -7 deri në 3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditë parashihen të lëvizin ndërmjet 3-11 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga jugperëndimi dhe verilindja me shpejtësi 1-10 m/s

Loading...

Mos i humb

12 raste të reja me koronavirus në Kosovë – gjithsej 106 të infektuar

Opoja.net

Edhe tri raste të reja me coronavirus në Kosovë

Opoja.net

Kurti i përgjigjet Presidentit: Veç zgjedhje, tjerat janë shkelje kushtetuese

Opoja.net

Këto janë vendimet e reja të qeverisë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit!

Opoja.net

Nga sot ka filluar llogaritja verore e kohës

Opoja.net

Mësimi online do të vazhdojë deri më 6 prill

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net