Opoja.net

Benjamin Kololli ka shënuar gol për ekipin e tij FC Zurich (VIDEO)

Sport
Benjamin Kololli ka shënuar gol për ekipin e tij FC Zurich (VIDEO)

Mesfushori kosovar, Benjamin Kololli, e ka shënuar gol në ndeshjen St.Gallen – FC Zurich
Kololli golin e shënoi në minutën e 86-të, kështu duke e vulosur rezultatin përfundimtar të këtij takimi, njofton Klan Kosova.
Rezultati përfundimtar i kësaj ndeshje është: St.Gallen 0-4 FC Zurich.

klankosova.tv

Loading...

Mos i humb

Milan shkëlqen kundër Lazios, festa nis në Juventus

Fari Kolloni

Lajmet për shkarkimin e tij, flet trajneri i Barcelonës

Fari Kolloni

Chelsea me këtë formacion synon ta mposht Watfordin

Fari Kolloni

Milanit po ia vështirëson punën Arsenal dhe PSG për transferimin e yllit të madh

Fari Kolloni

Milani humb durimin ndaj Piolit, Rangnick brenda 9 ditësh mund të arrijë në San Siro

Fari Kolloni

Arsenal me ofertë të ‘ҫmendur’ për Antonie Griezmann

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net