Opoja.net

Berisha dhe Balaj, më të mirët e muajit

Sport
Berisha dhe Balaj, më të mirët e muajit

Dy futbollistët shqiptar që po luajnë me sukses në Rusi, Bernard Berisha dhe Bekim Balaj, janë zgjedhur futbollistët më të mirë të muajit te skuadrat e tyre përkatëse.

Futbollisti i Anzhit, Berisha, ka shënuar 3 gola në 5 ndeshjet e zhvilluara gjatë tetorit, duke u bërë më i dalluari në skuadrën e tij, derisa Balaj me skuadrën e tij, Terek Grozny, ka shënuar 4 gola gjatë muajit që e lëmë pas.

Berisha dhe Balaj janë zgjedhur si më të mirët e muajit nga votat e publikut./Opoja.net

“Askush s’u kujdes për Maradonën, e lanë vetë të vdesë në një dhomë të vogël”

Kushtrim Guraj

Liga e Kampionëve rikthehet me tetë super sfida

Kushtrim Guraj

Zyrtare: Reali e konfirmon lëndimin e Hazardit

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net