Opoja.net
Meka Mish

Biznismeni Piraj: Dy orë duhet mi mbajtë ligjerata gjermanit për të kuptuar se çfarë është reduktimi i energjisë elektrike

Biznismeni i njohur dhe njëri nga taksapaguesit më të mëdhenjë të Kosovës, Burim Piraj, ka qenë i ashpër me klasën politike në vend. Ai, përmes një statusi në profilin e tij në Facebook, ka ashpërsuar kritikat ndaj sistemit. Transmeton GazetaProjekti.

Shkrimi i plotë

Jo që nuk i meritojmë vizat po Kosova me këtë klasë politike nuk e ka vendin në Evropë!

As në Afrikë bile, jemi jashtëtokësor!

As nuk kanë turp për punësime, as për abuzime, as për mashtrime e as për vjedhje e njëqindmijë të zeza!

Reduktime të energjisë në vitin 2019!!!!

Duhet dy orë me i mbajt ligjërata një Gjermani për ta kuptuar se çka do të thotë me pas reduktime të energjisë elektrike se janë gjëra të shekullit të kaluar, nuk i takojnë këtij shekulli reduktimet e energjisë në Evropë!

Gjiganti

Mos i humb

Rreth gjashtë muaj nga vendosja e taksës – eksporti i produkteve serbe në Kosovë ka rënë prej 98.2 për qind

Opoja.net

109-vjeçarja nga Zhuri që agjëron qe gati një shekull (Video)

Opoja.net

‘Festa e Abetares’ mbledh trevat shqiptare në Prizren, premtohet unifikim i sistemit të arsimit

Opoja.net

Hajriz Meleqi për Garën e Diturisë: ”T’rrova, m’rrove, brisku i berberit”

Fari Kolloni

Ariu i Prizrenit shkakton sërish dëme, ia mbyt tetë dele një banori të fshatit Pousk në Prizren

Opoja.net

20 vjet nga zhdukja, kujtohet Ukshin Hoti

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net