Blini biletat për ndeshjen Kosovë – Kroaci, tek Meka në Dragash

Sport
Blini biletat për ndeshjen Kosovë – Kroaci, tek Meka në Dragash

Federata e Futbollit e Kosovës ka bërë të ditur se biletat për ndeshjen kualifikuese Kosovë – Kroaci, e cila do të zhvillohet më 6 tetor 2016 në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër, dalin në shitje nesër më 29 shtator 2016.

Çmimet e biletave për këtë ndeshje janë:

Tribunat E/C = 7 Euro

Tribunat D1/D4 = 15 Euro

Tribuna D3 = 20 Euro

Tribunat A, B = 55 Euro

Tribuna VIP = 130 Euro

 

Për të gjitha biletat do të lëshohet kupon fiskal. Biletat mund të blihen në pikat e Money Gram-it, në Hotel Meka në Dragash.

Në Shqipëri vazhdon bojkotimi i futbollit

Kushtrim Guraj

Shkëlqimi dhe rënia e Alexandre Pato

Kushtrim Guraj

Edhe një lojtar i Premierligës rezulton pozitiv me koronavirus

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net