Opoja.net

BMW kundër Audi në borë, shikoni cila fiton

Jeni fans i BMW apo Audi? Tani është koha ta zbuloni se cila markë është më e fortë në borë.

Audi kishte aktiv sistemin kundër rrëshqitjes, ndërsa shoferi i BMW e kishte fikur atë, cili mendoni se do të jetë fitues?

264
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Në vidoen më poshtë shihen dy vetura njëra Audi dhe tjetra BMW të lidhura nga prapa me litarë duke provuar se cila do ta mundë tjetrën në tërheqje, transmeton Lajmi.net.

Shikoni videon:

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto