Opoja.net

Brenda 24 orëve në rrugët e Kosovës, 44 aksidente dhe 911 gjoba të trafikut

Kosova
Brenda 24 orëve në rrugët e Kosovës, 44 aksidente dhe 911 gjoba të trafikut

Gjatë ditës së enjte kanë ndodhur 44 aksidente rrugore, me ç’rast janë shqiptuar 911 gjoba të trafikut. 

Kështu thuhet në njoftimin e 24 orëve të Policisë së Kosovës.

“Të enjten kanë ndodhur 44 aksidente, prej tyre 14 me të lënduar, kurse 30 aksidente përfunduan pa të lënduar. Janë arrestuar 22 persona, 12 janë dërguar në mbajtje, kurse një në vuajte të dënimit”, thuhet në këtë komunikatë. /Telegrafi/

Loading...

Mos i humb

Kryetari i OVL e UÇK-së: Specialja po e sulmon direct UÇK-në, jo vetëm Thaçin dhe Veselin

Opoja.net

46 raste aktive në Pejë, drejtori i Shëndetësisë atje thotë se IKSHPK po i vonon rezultatet

Opoja.net

Veliu emërohet koordinator në luftimin e terrorizmit: Do ta bëjë më të mirën për vendin

Opoja.net

Vdes edhe një person nga koronavirusi në Kosovë

Opoja.net

Ahmeti: Ministria e Shëndetësisë ka lejuar importin e testeve serologjike të bllokuara në terminal doganor

Opoja.net

Rreth 400 mostra po testohen sot, rezultatet publikohen nesër

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net