Brenda një muaji tri marrëveshje historike të Trumpit, në mesin e tyre edhe ajo Kosovë-Serbi

Kosova
Brenda një muaji tri marrëveshje historike të Trumpit, në mesin e tyre edhe ajo Kosovë-Serbi

Në Shtëpinë e Bardhë po vazhdojnë të nënshkruhen marrëveshje historike, ku sot Izraeli nënshkroi marrëveshje për normalizimin e marrëdhënieve me Emiratet e Bashkuara Arabe dhe Bahrejnin në prani të presidentit të SHBA-së, Donald Trump.

Në kuadër të marrëveshjeve historike, hyn kjo e fundit ndërmjet Kosovës e Serbisë, e që për tërë këto marrëveshje djali i Trumpit, Donald Jr, ka nisur t’i bëjë reklamë babës së tij.

Ai nëpërmjet një postimi në Facebook, ka bërë renditjen e marrëveshjeve të cilat u arritën në Shtëpinë e Bardhë, ku të dytën në listë e ka vendosur atë mes Kosovës dhe Serbisë.

10 përqindëshi nga Trusti kur mund të tërhiqet?

Opoja.net

Vjen reagimi nga komuna e Kamenicës pas ndërhyrjes së Njësisë Speciale në Karaçevë

Opoja.net

Njësitë Speciale të Kosovës futen në Karaçevë

Opoja.net

950 zyrtarëve do t’u hetohet pasuria, Presidenti Thaçi në mesin e tyre

Opoja.net

Humb jetën tragjikisht djali i dëshmorit nga Deçani

Opoja.net

Gjysma e qytetarëve do të mund të tërheqin nga Trusti mesatarisht vetëm 31 euro

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net