Opoja.net

British Airways, zgjeron sherbimet ajrore për në Prishtinë

Kosova
British Airways, zgjeron sherbimet ajrore për në Prishtinë

Pas testimit të linjes ajrore London Heathrow – Prishtinë, e cila rezultoi shumë e sukseshme tani British Airways konfirmon planet fillestare për vitin 2021.

British Airways, i konfirmon Aeroportit Nderkombetar të Prishtinës ‘Adem Jashari’ LKIA, planet fillestare per vitin qe vie.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Me kete rast kjo kompani e madhe ajrore planifikon qe nga 28 marsi 2021 te lidhe aeroportin tone me nje nga aeroportet me te medha ne bote, me London-Heathrow (LHR).

Fluturimet planifikon t’i realizoj me Airbus 320, tri here ne jave te Premteve, Shtunave dhe te Dieleve.
British Airways sherben rreth 145,000 kliente cdo dite dhe ne me shume se 200 destinacione ne 80 shtete te botes.

Rrëfimi i ish ushtares së UÇK-së nga Lezi i Prizrenit, Gjylsere Berisha

Opoja.net

Ministria e Financave ekzekuton pagesa masive për rimëkëmbjen ekonomike

Kushtrim Guraj

Shteti furnizohet me material për letërnjoftim e pasaporta

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net