Bunjaki shpall listën të dielën

Sport
Bunjaki shpall listën të dielën

Lista e përfaqësueses së Kosovës për ndeshjet me Kroacinë dhe Ukrainën do të shpallen të dielën më 2 tetor.

Kështu ka bërë të ditur Federata e Futbollit e Kosovës me anë të një komunikate, duke i ftuar mediat në konferencën për shtyp që do të mbahet në hotel “Emerald” nga ora 14:00.

“Nuk mund ta zëvendësoj më të mirin në botë, Van Dijk”

Kushtrim Guraj

Bashkimi triumfon në derbin lokal ndaj Ponte Prizrenit, siguron finalen e Superkupës së Kosovës

Opoja.net

Distria Krasniqi kalon në gjysmëfinale të “Grand Slam”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net