Opoja.net

Bunjaki tregon synimet e Kosovës

Sport
Bunjaki tregon synimet e Kosovës

Një ditë para ndeshjes kualifikuese ndaj Ukrainës, përzgjedhësi i Kosovës, Albert Bunjaki, ka folur para mediave:

“Vijmë pas një ndeshjeje të vështirë të cilën e humbëm. E dimë që Ukraina është një skuadër e fortë. Rezultati nuk është pasqyrë e lojës me Kroacinë, pasi edhe ne patëm rastettona. Sidoqoftë do të mundohemitë përmirësohemi, do të shohim aty ka nevojë të bëjmë ndërrimet e duhura.”- ishin fjalët e kryetrajnerit Bunjaki, përcjell FFK-ja.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

I pyetur për synimet e Kosovës, ai shtoi: “Pres që në EURO2020 ne të jemi befasia e kampionatit. Lojtarët kanë nevojë për përvojë dhe ajo do të Ötohet deri atëherë.”

Të martën hidhet shorti për Kupën e Kosovës

Kushtrim Guraj

Superliga e Kosovës vazhdon sot me ndeshjet Trepça’89 – Gjilani dhe Arbëria – Drenica

Kushtrim Guraj

Bayerni i pari, Reali bie shumë poshtë – e kalojnë Barça dhe Juve

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net