Opoja.net

Caktohen referët për ndeshjën Turqia-Kosova

Sport
Caktohen referët për ndeshjën Turqia-Kosova

UEFA ka bërë të ditur se cili ekip gjyqtarësh do të drejtojë ndeshjen e së shtunës, Turqia-Kosova. Tamas Bognar, nga Hungaria, do të jetë referi kryesor i ndeshjes.

Ndërsa ndihmësit e tij do të jenë: Balasz Buzas dhe Zsolt Varga, kurse i katërti Ferenc Karako. /Opoja.net

Zidane: Nuk jap dorëheqje

Kushtrim Guraj

Stadiumi i Napolit do ta mbajë emrin “Diego Armando Maradona” nga ndeshja e ardhshme e napolitanëve

Kushtrim Guraj

Sa do t’i kushtojë Barcës nderimi që Messi i bëri Maradonas

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net