Çfarë do të thotë të shohësh orën e njëjtë, sipas besimit popullor

Shëndeti
Çfarë do të thotë të shohësh orën e njëjtë, sipas besimit popullor

Çfarë do të thotë të shohësh orën e njëjtë në mëngjes.

6:06 – Do bëj të pamundurën për të fituar dashurinë tënde

07:07 – Dikujt i pëlqen vërtet
`
08:08 – Padroni/ia e zemrës tënde ka menduar shumë për ty sot

09:09 – Dashuria jote do të vijë

10:10 – Dikush do të të propozojë

11:11 – Shpejt do marrësh një mesazh

Çfarë do të thotë të shohësh orën e njëjtë pasdite

12:12 – Gjëra të bukura do të ndodhin

13:13 – Do kesh një të dashur të bukur

14:14 – Investo tek një person i veçantë

15:15 – Më mungon

16:16 – Dikush që ke pranë do të të puthë

17:17 – Padroni/ia i/e mendimeve të tua ndjen të njëjtën gjë për ty

Çfarë do të thotë të shohësh orën e njëjtë gjatë natës

18:18 – Dikush që të do, të mungon

19:19 – Do bësh për vete atë që do më shpejt nga ç’e kishe menduar

20:20 – Do kesh një surprizë në dashuri

21:21 – Shpejt do jesh me atë që dëshiron

22:22 – Dikush të ka ëndërruar natën e kaluar

23:23 – Nuk do të të tradhëtojnë kurrë

00:00 – Shpreh një dëshirë!

01:01 – Dikush të dashuron

02:02 – Një datë e veçantë po vjen

3:03 – I/e dashuri/ja jote është i/e lumtur me ty

04:04 – Dikush të mendon

05:05 – Shpejt do marrësh një ftesë interesante

Parashikoi koronavirusin, flet aktori i këtij filmi

Kushtrim Guraj

Mos pini më OKI, a e dini çfarë i bën trupit?

Opoja.net

Mungojnë karrocat për bartjen e pacientëve, në QKUK e improvizojnë një nga druri

Opoja.net

Paralajmëron Nasa: Asteroidi gjigant do të kalojë nesër afër Tokës

Kushtrim Guraj

Rrëfehet 27-vjeçari i prekur me koronavirus: U infektova në mars dhe akoma nuk jam mirë

Kushtrim Guraj

Personi që doli vullnetar për të testuar vaksinën e COVID-19, por më pas shtrohet me urgjencë në spital

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net