Opoja.net

Cila ishte e vërteta e raporteve Rugova – Jashari? (Video)

Kosova
Cila ishte e vërteta e raporteve Rugova  – Jashari? (Video)

Klan Kosova sjellë detajet e takimeve në mes liderit politik dhe atij ushtarak të Kosovës që ndodhën para 24 viteve në Tiranë, njofton Klan Kosova.

Nga ato takime në mes presidentit Ibrahim Rugova dhe komandantit legjendar Adem Jashari vetëm një është e dokumentuar me fotografi.

Për momentin kur u shkrep ajo flet Skender Zogaj, atë kohë përfaqësues i Kosovës në Shqipëri.

Loading...

Mos i humb

Ndalet tregtia Kosovë – Serbi

Opoja.net

Parashikimi i motit për sot

Opoja.net

Disa nga masat që duhet respektuar në momentin që fillojnë udhëtimet me avion

Opoja.net

Në Prizren, ​54 raste aktive me coronavirus, 32 persona presin rezultatet gjatë ditës

Opoja.net

Raporti i UNDP: Qytetarët më së shumti të kënaqur me punën e Vjosa Osmanit, Albin Kurti në vendin e dytë

Opoja.net

Qytetarët, shumë të pakënaqur me drejtimin politik të vendit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net