Opoja.net

City afër nënshkrimit me Semedon

Sport
City afër nënshkrimit me Semedon

Manchester City është afër transferimit të mbrojtësit të Barcelonës, Nelson Semedo, sipas raportimeve nga Diario Sport.
Të dy klubet janë në negociata të avancuara, dhe kampionët spanjollë kërkojnë një shumë prej 40 milionë eurosh për 26 vjeç-in.
Barcelona po shpreson që t’i shfrytëzojë paratë e fituara nga largimi eventual i Semedos në mënyrë që ta sigurojë nënshkrimin e Lautaro Martinez-it.

Loading...

Mos i humb

Milan nuk heq dorë, po synon transferimin e mbrojtësit 60 milionësh

Fari Kolloni

Man Utd blindon këtë lojtar

Fari Kolloni

Pas humbjes nga Bologna, Conte kaloi një orë në zhveshtore me lojtarët e Interit

Fari Kolloni

Napoli e mposht Romën, shpreson në një vend në Ligën e Kampionëve

Fari Kolloni

Shkëlqen Messi, Barcelona mposht bindshëm Villarrealin

Fari Kolloni

Barcelona me këtë formacion synon ta mposht Vilarrealin

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net