Opoja.net

City i pandalshëm, i shënon pesë gola për 18 minuta Watfordit

Sport
City i pandalshëm, i shënon pesë gola për 18 minuta Watfordit

Manchester City po tregohet i pandalshëm në takimin ndaj Watfordit për javën e gjashtë në Ligën Premier.

Qytetarët e kanë vulosur fatin e takimit ndaj Watfordit pa nisur mirë ndeshja.

Djelmoshat e Pep Guardiolas kanë arritur t’i shënojnë plot pesë gola për 18 minuta mysafirëve londinez.

Goals HD@ZWODDE_

David Silva goal Manchester city vs Watford 1-0

Embedded video

See Goals HD’s other Tweets

Goli i parë i ndeshjes erdhi pa u mbushur mirë një minutë me David Silvan, i cili shënoi për 1-0 pas asistimit të Kevin De Bruyne.

gooldünyasi@gooldnyasi1

Manchester City 2
Watford 0
Aguero

Embedded video

See gooldünyasi’s other Tweets

Për epërsinë 2-0 u përkujdes sulmuesi Sergio Aguero (6”), ndërsa për 3-0 shënoi Riyad Mahrez (12′).

Në minutën e 15-të City shënoi për 4-0 me anë të Bernardo Silvas, ndërsa për 5-0 shënoi Nicolas Otamendi (18′) nga afërsia. /Telegrafi/

DZ Football@DZFootball_en

Riyad Mahrez scores his 1st Premier League goal of the season for Man City.

Embedded video

43 people are talking about this

ManCityzens@ManCityzenscom

Here’s the Bernardo Silva goal 😅

Embedded video

32 people are talking about this

ManCityzens@ManCityzenscom

Otamendi makes it 5 inside 18 minutes🤩

Embedded video

24 people are talking about this

Pamje: Joyce e trondit Duboisin dhe e bën edhe një hap të madh drejt titullit të botës

Kushtrim Guraj

U zhvillua ndeshja revyale për nder të 28 Nëntorit ndërmjet Veteranëve të futbollit dhe FSK-së

Opoja.net

Urimi i kapiteni legjendar për 28 Nëntor

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net