Opoja.net

Coutinho merr vendimin për të ardhmen pas finales së LK-së

Sport
Coutinho merr vendimin për të ardhmen pas finales së LK-së

Coutinho vendos për të ardhmen pas finales së Ligës së Kampionëve.

Mesfushori i Barcelonës, i cili këtë sezon luajti si i huazuar te Bayern Munich, nuk ka vendosur akoma për të ardhmen e tij.

Bayern thuhet se nuk do ta blejnë kartonin e lojtarit, kurse te Barcelona nuk kalkulojnë në shërbimet e tij.

Sipas raportimeve të ‘Mundo Deportivo’, Coutinho do të marrë vendimin e tij për të ardhmen pas finales së Ligës së Kampionëve, transmeton lajmi.

Në anën tjetër, Quique Setien, trajneri i Barcelonës, i ka hapur derën për rikthim lojtarit, në mënyrë që ai të kthehet dhe të luftojë për vendin e tij në formacion.

Interesim për brazilianin ka nga skuadrat e Premierligës. Mbetet të shihet se cilën fanellë do ta veshi lojtari gjatë sezonit tjetër.

Loading...

Mos i humb

Drejtuesit e Milanit i thonë JO rikthimit të Deulofeu në ‘San Siro’, këto janë tri arsyet

Fari Kolloni

Xhaka konfirmon të ardhmen e tij

Fari Kolloni

Shkëmbimi i madh Real Madrid- Juventus

Fari Kolloni

Edon Zhegrova ka zgjedhur këtë vend për t’i kaluar pushimet verore

Fari Kolloni

Para sfidës ndaj Bayernit, Barcelona merr një lajm fantastik

Fari Kolloni

Emërimi i Pirlos si trajner i Juventusit, vjen reagimi nga Conte

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net