Opoja.net

Crespo shpreson që Lautaro të qëndrojë te Interi

Sport
Crespo shpreson që Lautaro të qëndrojë te Interi

Hernan Crespo e ka përkufizuar Lautaro Martinez-in si lojtar të kompletuar, dhe dëshiron që ai të mbetet në Inter në disfavor të të shkuarit te Barcelona.
22 vjeçi është lidhur me një kalim te katalunasit pas një sezoni impresiv në “San Siro”, ku ka shënuar 16 gola në 31 takime në edicionin e sivjetmë.
“Do të dëshiroja që ai të rrinte te Interi sepse ky ka qenë viti i tij i parë si startues”, ka thënë Crespo për David de las Heras në YouTube.
“Do të dëshiroja që ai të kishte një bazë më të fortë para se të vinte ndonjë ndryshim tjetër. Trenat ndagalësohen në stacionet më të mira dhe Lautrao është njëri prej tyre”.

Loading...

Mos i humb

Po arrihet marrëveshja e shumëpritur, Juventus pranë nënshkrimit me yllin e madh

Fari Kolloni

Leroy Sane nis stërvitjet te klubi i ri

Fari Kolloni

Ndeshja Inter – Torino, publikohen formacionet zyrtare

Fari Kolloni

Mbrojtësi i Arsenal kërkon largimin nga skuadra

Fari Kolloni

Transferimi i Lautaros? Presidenti i Barcelonës sqaron gjithçka

Fari Kolloni

Misioni i pamundur, Real Madridi heq dorë nga Neymar

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net