Opoja.net

Cristiano Ronaldo nuk respekton urdhërat te Juventus

Sport
Cristiano Ronaldo nuk respekton urdhërat te Juventus

Cristiano Ronaldo nuk po i respekton urdhërat te skuadra e Juventusit.

Ronaldo ishte lojtari që ngriti zërin te skuadra e Juventus, kundër karantinimit.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Juventus vendosi të izolonte skuadrën në J Hotel, disa metra larg qendrës stërvitore La Continassa, por kjo nuk u përkrah nga të gjithë lojtarët.

Ishte Cristiano Ronaldo që sipas ‘Gazzetta dello Sport’ ngriti zërin dhe theu karantinimin.

Lojtari ishte kundër mbylljes në hotel për disa ditë, pasi kjo do t’i humbte atij ndeshjen miqësore me Portugalinë.

Ronaldo dhe Portgualia do të përballeshin me Spanjën.

Kësisoj, ai u largua nga hoteli, shkoi dhe bëri gjumin në shtëpinë e tij, me familjen e tij. Më pas, ai iu bashkua skuadrës kombëtare.

Arsyet që e shtyjnë Messin të pranojë ofertën e PSG-së

Kushtrim Guraj

Arsenali e dominon Rapidin, vazhdon pa humbje në Europa Ligë

Kushtrim Guraj

Pele me letër emocionuese për Maradonën: “Të dua, Diego”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net